MC Containers

Partneris Jūsų paslaugoms visais konteinerių klausimais

Partneris Jūsų paslaugoms visais konteinerių klausimais

Apie įmonę

Jei Jūsų versle reikalingi konteineriai, esame pasirengę visokeriopai padėti, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje esate. Rinkdamiesi mūsų įmonę, renkatės solidų partnerį – užtikriname greitą, patikimą ir profesionalų aptarnavimą, kuris apima konteinerių atnaujinimą, nuomą, pardavimą ir transportavimą. Daugiau kaip 10 metų patirtis ir komanda, kurią sudaro konteinerių srityje patyrę ir kvalifikuoti profesionalai, leidžia mums garantuoti aukščiausią kokybę.

Didžiuojamės tuo, kaip aptarnaujame savo klientus. Galime nuoširdžiai pasakyti, kad mums kliento interesai visada svarbiausi – ar jis pirktų naujus arba naudotus konteinerius sandėliavimui, ar gabenimui, ar kitiems tikslams. Draugiška mūsų ekspertų komanda, įsikūrusi Vokietijos konteinerių biure, yra visada pasiruošusi Jums padėti bet kokiu iškilusiu klausimu. Be šio biuro, žinoma, turime ir kitų konteinerių depų bei biurų visame pasaulyje, tad Jus galime aptarnauti visur, kad ir kur būtumėte.

Jokio užsakymo, susijusio su konteinerių modifikavimu, nuoma ar pirkimu, nelaikome per stambiu ar per menku. Visas problemas dėl gabenimo konteinerių paveskite spręsti mūsų „MC Containers“ komandai Hamburge ir mūsų partneriams visame pasaulyje, o patys visą dėmesį sutelkite į tai, kas svarbiausia – savo verslą.


Mūsų biurai

Mūsų tarptautinis biuras Hamburge (Vokietija) padės Jums vykdant tarptautinius konteinerių projektus. 
1 / 3
Mūsų biuras Suomijoje rūpinasi visais Jūsų konteinerių poreikiais ir klausimais Suomijoje.  
2 / 3
Švedijoje mūsų biuras įsteigtas Liuleo mieste. Čia rūpinamės visais reikalais, susijusiais su Švedija ir Skandinavija. 
3 / 3

Nesvarbu, ar esate didelė bendrovė, pradedanti įmonė ar fizinis asmuo, mes esame pasirengę padėti Jums rasti sprendimus dėl reikiamų konteinerių – pradedant konteineriais gabenimui ir baigiant senais gabenimo konteineriais sandėliavimui. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galime konteinerį išnuomoti, parduoti, pagaminti specialiai pritaikytą konteinerį arba suteikti konteinerių transporto paslaugas visame pasaulyje. Įmonėje „MC Containers“ labai svarbus greitas, patikimas ir kokybiškas aptarnavimas, kad mūsų klientų lūkesčiai būtų patenkinti 100 %.

Europoje mūsų gabenimo konteinerių įmonė veikia per 3 pagrindinius biurus, įsikūrusius įvairiose žemyno vietose. Be to, konteinerius nuomojame ir parduodame iš 70 suvirš depų visame pasaulyje. Tarp konkurentų išsiskiriame profesionaliomis žiniomis ir tvirtomis šeimos vertybėmis – būtent dėl to klientai pas mus grįžta.

  • 3 konteinerių biurai Europoje
  • Daugiau kaip 70 konteinerių visame pasaulyje
  • Parduodame ir nuomojame naujus ir modifikuotus konteinerius visame pasaulyje
  • 100 % šeimai priklausanti įmonė
  • 10 suvirš metų patirtis konteinerių ir logistikos srityje

KODĖL VERTA RINKTIS MUS

Atsakome per 24 valandas

Tikrai nenorime versti klientų laukti, todėl pažadame, kad į visas užklausas ir klausimus dėl gabenimo konteinerių paslaugų atsakysime per 24 valandas.

Esame šios srities specialistai

Gabenimo konteinerių ir logistikos srityje esame sukaupę daugybės metų patirtį, todėl galime visada garantuoti profesionalų ir asmenišką aptarnavimą – jei reikės, netgi atliksime daugiau nei prašote!

Klientai apie mus puikiai atsiliepia

Didžioji dalis klientų, pasinaudojusių įvairiausiomis „MC Containers“ konteinerių paslaugomis, mielai rekomenduotų mus kitiems; tokia statistika šį tą reiškia, nes esame dirbę su daugiau nei 1000 klientų visame pasaulyje!

Daugiau kaip 70 depų, 3 biurai ir puikiai išvystytas partnerių tinklas

Turime 3 pagrindinius biurus ir daugiau kaip 70 gabenimo konteinerių depų bei puikiai išvystytą pasaulinį tinklą, todėl galite lengvai su mumis susisiekti, kad pateiktume Jums sprendimus dėl konteinerių. Įmonė „MC Containers“ padės Jums visais klausimais – tiek norint įsigyti naują konteinerį Vokietijoje, tiek prireikus suprojektuoti specialų biuro konteinerį!