Recruitment

A career in containers with MC Containers

Gal būtų įdomu dirbti dinamiškoje, pasaulį keičiančioje aplinkoje? Įmonėje „MC Containers“ nuobodulio koncepcija neegzistuoja. Tad jei norėtumėte tapti tarptautinio kolektyvo nariu šeimos valdomoje konteinerių įmonėje, susisiekite su mumis dar šiandien – galbūt turime laisvą darbo vietą kaip tik Jums.

„MC Containers“ siūlo darbą konteinerių srityje

Kadangi turime net 3 biurus, galime pasiūlyti įvairiausių darbų. „MC Containers“ yra šeimos įmonė, ir visi mūsų darbuotojai yra ne tik darbą atliekantys asmenys, bet tampa šeimos dalimi. Laisvų darbo vietų sąrašas pateikiamas apačioje. Taip pat rekomenduojame sekti mūsų LinkedIn puslapį, kuriame nuolat paskelbiame atsiradusias laisvas darbo vietas.

Jei šiuo metu nėra laisvų darbo vietų, bet norėtumėte pas mus dirbti – nustebinkite mus ir atsiųskite neoficialų prašymą kartu su CV, ieškomo darbo aprašymu ir kodėl mums vertėtų Jus pasamdyti. Visa tai atsiųskite elektroninio pašto adresu info@mccontainers.com. Dokumentus būtinai siųskite .pdf formatu, nes kito formato dokumentai peržiūrimi nebus.