DUK

Dažnai užduodami klausimai

Kasmet gauname šimtus užklausų dėl konteinerių. Žmonės klausia apie mūsų teikiamas konteinerių pervežimo paslaugas, įvairių tipų konteinerius pardavimui ir nuomai, konteinerių projektavimą ir gamybą ir t. t. Pastebėjome vieną dalyką – dažnai iškyla tie patys klausimai.

Todėl parengėme atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie „MC Containers“ paslaugas. Jei čia nerandate atsakymo į savo klausimą, užpildykite žemiau pateikiamą formą, ir mes Jums atsakysime kiek įmanoma greičiau.

DUK

 • Kas yra „krovimo mokestis“?

  Kaskart, kai nuomojamą ar parduodamą konteinerį depe reikia perkelti iš vienos vietos į kitą, reikalinga kėlimo įranga. Krovimo mokestis yra vienkartinis mokestis, apimantis konteinerio perkėlinėjimą depe iš vienos vietos į kitą. Šis mokestis taikytinas tik jei konteinerį nuomojatės arba sudaroma sutartis dėl išnuomoto konteinerio grąžinimo kitoje vietoje. Krovimo mokesčio nereikia mokėti, jei perkate konteinerį iš karto – tokiu atveju nėra jokių paslėptų mokesčių.

 • Kokiais būdais gali būti pristatomi konteineriai?

  Nesvarbu, ar konteinerį perkate, ar nuomojatės, „MC Containers“ gali jį pristatyti. Siūlome įvairius konteinerių pristatymo būdus, įskaitant šiuos konteinerių gabenimo vilkikais būdus:

  • Ant konteinerio važiuoklės / CPT (transportavimas apmokėtas iki…)
  • Nukeliant ant žemės / DAP (pristatyta iki vietos…)
  • Pristatymas iki vilkiko (FOT) depe / FCA (pristatyta iki vežėjo…)

  Pristatymas ant konteinerio važiuoklės reiškia, kad naujas, naudotas ar modifikuotas konteineris bus pristatytas į paskirties vietą ant konteinerio važiuoklės. Tačiau ši paslauga neapima konteinerio nukėlimo nuo važiuoklės. Jei perkate konteinerį, patys turite parūpinti kraną ar kitą įrenginį, kad konteinerį iškrautumėte. Tai yra labiausiai paplitęs konteinerių pristatymo metodas Europoje, nes vilkikai yra lengvai prieinami, gabenimo tarifai – ne tokie dideli.

  Pristatymas nukeliant ant žemės atliekamas vilkiku su įranga, kuria galima nuleisti konteinerį ant žemės. Paprastai konteineriui iškelti naudojamas šoninis krautuvas arba vilkikas su įrengtu kranu. Į standartinę pristatymo kainą įskaičiuotas 30–45 minučių iškrovimo laikas kiekvienam konteineriui, o mokestis už papildomai sugaištą laiką skaičiuojamas valandiniu tarifu. Jei neturite krano arba negalite jo parūpinti, Jums tiks būtent šis pristatymo būdas.

  „FOT DEPOT“ reiškia pristatymą iki vilkiko depe. Renkantis šį konteinerio pristatymo būdą, pirkėjas atsako už konteinerio paėmimą iš pasirinkto konteinerių depo. Pardavėjas pasirūpina konteinerio užkėlimu ant važiuoklės depe, todėl krano ar šoninio krautuvo pasiimant Jums nereikės.

 • Išperkamoji nuoma

  Galbūt norėtumėte nusipirkti gabenimo konteinerį, bet biudžetas neleidžia sumokėti tokios sumos per vieną kartą? Jokių problemų! Kartu su savo partneriu galime pasiūlyti lanksčią konteinerių išperkamosios nuomos paslaugą.

  Savo klientams siūlome galimybę įsigyti konteinerius, sudarant finansinės nuomos sutartį. Tokiu būdu konteinerį gausite greitai ir mažomis kapitalo investicijomis. Šis mokėjimo būdas galimas tik klientams, įregistruotiems PVM mokėtojais Suomijoje.

  • Greitai paruošiame ir pristatome konteinerius
  • Nedidelės periodinės įmokos

  Sąlygos

  Norint gabenimo konteinerį įsigyti išperkamosios nuomos būdu, minimali užsakymo suma yra 500 €, o išperkamosios nuomos gavėjas turi būti įregistruotas PVM mokėtoju Suomijoje.

 • Ar jūs superkate konteinerius?

  Galbūt turite nebereikalingą konteinerį? Mes nuolat superkame naudotus konteinerius iš juridinių ir fizinių asmenų. Prašome atsiųsti mums informaciją apie konteinerį, pavyzdžiui, kiek laiko jis naudotas, kokiu tikslu naudotas, kokie matmenys. Taip pat būtų gerai gauti ir parduodamo konteinerio nuotraukų. Jei nuspręsime, kad galėtume panaudoti Jūsų konteinerį, paskaičiuosime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

  Kontaktiniai asmenys:

  Jesse Mattson
  info@mccontainers.com
  +49 176 21 247 303

 • Kuo skiriasi gabenimo konteineriai nuo sandėliavimo konteinerių?

  Jei kalbame apie plieninius konteinerius, paprastai turime omenyje gabenimo konteinerius arba sandėliavimo konteinerius. Jie yra labai panašūs, tačiau turi keletą skirtumų.

  Sandėliavimo konteineriai yra suprojektuoti ir pagaminti tik sandėliavimo tikslais. Sandėliavimo konteineriai negali būti naudojami kroviniams gabenti, nes jie neatitinka krovinių vežimo konteinerių reikalavimų. Paprastai sandėliavimo konteineriams konstruoti naudojama medžiaga yra pigesnė nei gabenimo konteinerių – taip iš esmės yra dėl tarptautiniam krovinių gabenimui nustatytų konteinerių kriterijų ir standartų.

  Gabenimo konteineriai yra suprojektuoti ir pagaminti specialiai kroviniams gabenti. Todėl jie turi atitikti visus griežtus tarptautinius konteinerių standartus ir būti sertifikuoti krovinių gabenimui. Gabenimo konteineriai yra patvaresni nei standartiniai sandėliavimo konteineriai. Daugelis parduodamų naudotų ir modifikuotų konteinerių anksčiau buvo sandėliavimo konteineriai – tai matyti iš CSC saugos patvirtinimo lentelės, esančios ant gabenimo konteinerio durų, taip pat ženklinimo abiejose senojo gabenimo konteinerio pusėse.

 • Kiek laiko konteinerį galima naudoti?

  Gabenimo konteineriai yra konstruojami iš „Cor-Ten“ plieno. Ši tvirta medžiaga padeda atlaikyti ekstremalias oro sąlygas (vėją, vandenį, ugnį, ledą, druską, saulės spindulius), taip pat smūgius, galimai pasitaikančius darbo metu. Gabenimo konteineris pradiniam tikslui naudojamas nuo 5 iki 14 metų; po to šie konteineriai nurašomi ir naudojami kitiems tikslams, pavyzdžiui, kaip sandėliavimo konteineriai arba modifikuoti konteineriai maisto produktams laikyti ir biurų konteineriai. 

  Jei konteineriai nėra naudojami gabenimui, jie puikiai tinka naudoti kaip sandėliavimo konteineriai. Gerai prižiūrimas naudotas gabenimo konteineris gali būti naudojamas sandėliavimui iki 10 metų. Sandėliavimo konteinerio tarnavimo trukmę galima pratęsti reguliariai jį prižiūrint, pavyzdžiui, perdažant, užtaisant skyles, keičiant tarpines, remontuojant grindis ir prižiūrint ar pakeičiant pasukamąsias spynas.

  Nauji gabenimo konteineriai į Europą paprastai atvežami iš Kinijos. Naujas ir gerai prižiūrimas konteineris gali ištarnauti iki 30 metų, jei yra naudojamas sandėliavimui.

Susisiekite su mumis

Prašome atidžiai perskaityti DUK, nes galbūt Jums rūpimas klausimas ten jau atsakytas. Taip pat būtinai nurodykite savo kontaktinius duomenis, jei norite atsakymą gauti elektroniniu paštu. Atsakymą gausite netrukus. Dėkojame!