Paslaugos

Mes teikiame visas paslaugas, susijusias su naujų ir naudotų konteinerių nuoma ar pardavimu – nuo A iki Z, tiek vietoje, tiek visame pasaulyje. Visada esame pasiruošę padėti Jums ir atsakyti į klausimus apie gabenimo konteinerius.

Kodél verta rinktis mus?

Atsakome per 24 valandas

Tikrai nenorime versti klientų laukti, todėl pažadame, kad į visas užklausas ir klausimus dėl gabenimo konteinerių paslaugų atsakysime per 24 valandas.

Esame šios srities specialistai

Gabenimo konteinerių ir logistikos srityje esame sukaupę daugybės metų patirtį, todėl galime visada garantuoti profesionalų ir asmenišką aptarnavimą – jei reikės, netgi atliksime daugiau nei prašote!

Klientai apie mus puikiai atsiliepia

Didžioji dalis klientų, pasinaudojusių įvairiausiomis „MC Containers“ konteinerių paslaugomis, mielai rekomenduotų mus kitiems; tokia statistika šį tą reiškia, nes esame dirbę su daugiau nei 1000 klientų visame pasaulyje!

Daugiau kaip 70 depų, 3 biurai ir puikiai išvystytas partnerių tinklas

Turime 3 pagrindinius biurus ir daugiau kaip 70 gabenimo konteinerių depų bei puikiai išvystytą pasaulinį tinklą, todėl galite lengvai su mumis susisiekti, kad pateiktume Jums sprendimus dėl konteinerių. Įmonė „MC Containers“ padės Jums visais klausimais – tiek norint įsigyti naują konteinerį Vokietijoje, tiek prireikus suprojektuoti specialų biuro konteinerį!